Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wirtualne Biuro Eksperckie - Aktualności - Polska Akademia Dostępności

Wiedza Narzędzia Rozwiązania

Projekt realizowany
przez:

Fundacja Widzialni Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji
Poniedziałek, 6 lipca 2020

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Zaloguj się aby pobierać wzorce www i wziąć udział w forum.

Dostosuj wygląd

Czcionka:

  • Domyślna wielkość czcionki
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast

Wirtualne Biuro Eksperckie

8 maja 2015

Wiedza jest kluczem do sukcesu. Dostępność w Polsce informacji i usług cyfrowych  nadal jest niewystarczająca, dlatego w ramach Wirtualnego Biura Eksperckiego zapraszamy do współpracy z naszymi ekspertami.

Polska Akademia Dostępności oferuje jednostkom realizującym zadania publiczne odpowiednie narzędzia w zakresie dostępności zasobów internetowych dla osób o specjalnych potrzebach. Aby ułatwić korzystanie z nich i zapewnić odpowiednie wsparcie ich użytkownikow zapraszamy do korzystania Wirtualnego Biura Eksperckiego.

Wirtualne Biuro Eksperckie wspiera wszystkie osoby chcące zwiększyć dostępność swoich usług, wdrażać rozwiązania związane z dostępnością lub skorzystać z produktów i narzędzi oferowanych w ramach Polskiej Akademii Dostępności.

Jesteś użytkownikiem PAD, ale nie wiesz co dalej? Skontaktuj się z naszym ekspertem poprzez Wirtualne Biuro Eksperckie, który pomoże i odpowie na wszystkie Twoje pytania.  Doskonale wiemy, iż wdrażanie WCAG wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego pomożemy Ci zaplanować działania i je wdrożyć w ramach dostosowania serwisu

Jeśli potrzebujesz pomocy, wiedza naszych ekspertów, liderów w Polsce z dziedziny wdrażania WCAG 2.0 oraz projektowania stron internetowych zorientowanych na użytkownika , jest do Twojej dyspozycji.

Jesteś twórcą informacji w wersji elektronicznej.  Nie wiesz jakim rygorom dostępności one podlegają? Doradzimy Ci na temat jakości usług, metodologii badań i monitoringu, by udostępniane przez Ciebie informacje spełniały odpowiednie ramy prawne. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie aspekty formalne i prawne by osiągnąć cel – Stronę Internetową bez Barier.

Korzystasz z portalu i platformy e-learningowej,  chciałbyś dowidzieć się więcej, masz pytania, chciałbyś rozwiązać istotne dla Ciebie kwestii w obszarze dostępności. Wirtualne Biuro Eksperckie istnieje właśnie po to by rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Widok zakładki Wirtualne Biuro Eksperckie

Wirtualne Biuro Eksperckie przeznaczone jest dla zarejestrowanych użytkowników Polskiej Akademii Dostępności. Po zalogowaniu się do portalu w zakładce menu głównego znajdziesz formularz kontaktowy. Podaj temat zapytania oraz jego treść. Odpowiemy na nie w ciągu 48 godzin na podany adres e-mail.

Przejdź do Wirtualneg Biura Eksperckiego.


Galeria zdjęć

Powiększ zdjęcie: Wsparcie techniczne Wirtualne Biuro Eksperckie