Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności - Polska Akademia Dostępności

Wiedza Narzędzia Rozwiązania

Projekt realizowany
przez:

Fundacja Widzialni Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji
Czwartek, 20 czerwca 2024

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Zaloguj się aby pobierać wzorce www i wziąć udział w forum.

Dostosuj wygląd

Czcionka:

 • Domyślna wielkość czcionki
 • Czcionka średnia
 • Czcionka duża

Kontrast

Aktualności

 • Raport Otwarcia 2013 zdjęcie z konferencji
  3 marca 2015

  Ważne wydarzenia przed Nami

  17 marca 2015 roku w Sali Kolumnowej Sejmu RP odbędzie się konferencja Cyfrowo Wykluczeni organizowana przez Fundację Widzialni. Patronat honorowy nad konferencją objął Marszałek Sejmu RP Radosław Sikorski. Podczas konferencji zaprezentujemy Raport Dostępności 2015, który jest wynikiem badań stanu dostępności serwisów www administracji publicznej w Polsce.

 • Szblon strony www
  25 lutego 2015

  Witamy w PAD!

  Drodzy Użytkownicy Polskiej Akademii Dostępności, cieszymy się tak wielkim zainteresowaniem z Państwa strony. Codziennie przybywa uczestników na portalu i platformie. Pobierają też Państwo Nasze w pełni dostępne szablony. Na portalu jest obecnie zarejestrowanych 150 uczestników. Wśród udostępnionych przez Nas pakietów największym zainteresowaniem cieszą się szablony serwisów www.

 • Zdjęcie przedstawiające szkolenie prowadzone przez specjalistę Fundacji Widzialni
  13 lutego 2015

  Szkolenia dla twórców, administratorów i redaktorów stron www

  Zapraszamy na szkolenia dla osób pragnących podnieść swoje kompetencje z zakresu dostępności informacji i usług cyfrowych. Na szkolenia zapraszamy pracowników obsługujących strony internetowe, BIP jak również specjalistów z zakresu programowania i dostępności.

 • Zdjęcie z konferencji E-dostępność sektora publicznego w Polsce
  10 lutego 2015

  Konferencja "Cyfrowo Wykluczeni"

  W imieniu Fundacji Widzialni oraz Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Konferencji – Cyfrowo Wykluczeni – organizowanej 17.03.2015 r. w Sali Kolumnowej Sejmu RP. Podczas konferencji zaprezentujemy Raport Dostępności 2015, który jest drugą edycją badania stanu dostępności serwisów internetowych administracji publicznej w Polsce.

 • Panel dyskusyjny Dostępność do zasobów internetowych kluczem do budowania społeczeństwa informacyjnego opartego na wiedzy
  21 grudnia 2014

  Konferencja "Polska Akademia Dostępności: Wiedza, Narzędzia, Rozwiązania"

  18 grudnia 2014 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego  odbyła się konferencja „Polska Akademia Dostępności: wiedza, narzędzia, rozwiązania”, zorganizowana przez Fundację Widzialni w ramach projektu Polska Akademia Dostępności dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

 • Zwycięska statuetka Ninateki
  19 grudnia 2014

  Konkurs "The best of accessibility project"

  W ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni we współpracy z MAiC ogłoszony został konkurs "The best of accessibility project". Celem konkursu było wyłonienie i wyróżnienie projektów i inicjatyw, które skutecznie i realnie wpływają na przezwyciężanie barier w dostępie do zasobów internetowych i informacji cyfrowej.