Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacja dla wszystkich - Publikacje - Polska Akademia Dostępności

Wiedza Narzędzia Rozwiązania

Projekt realizowany
przez:

Fundacja Widzialni Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji
Piątek, 17 września 2021

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Zaloguj się aby pobierać wzorce www i wziąć udział w forum.

Dostosuj wygląd

Czcionka:

  • Domyślna wielkość czcionki
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast

Informacja dla wszystkich

14 grudnia 2014

Publikacja opracowana w ramach projektu "Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni", dofinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Porusza ważne zagadnienia dotyczące pełnoprawnej obecności osób z niepełnosprawnością w przestrzeni Internetu, a także rozwiązań nowoczesnych technologii w odniesieniu do osób z niepełnosprawnością, ich praw oraz warunków koniecznych dla zapewnienia im pełnego dostępu do informacji i usług cyfrowych.

Publikacja "Informacja dla wszystkich" jest zbiorem artykułów członków organizacji wchodzących w skład Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni: Kamila Śliwkowskiego, Wojciecha Kuleszy, Anny Sachy, Grzegorza Kozłowskiego i Dominika Paszkiewicza. Poruszone są w publikacji zagadnienia dotyczące dostępu do informacji i usług nie tylko w przestrzeni Internetu, ale także w multimediach, w odniesieniu do nowych rozwiązań technologicznych w przestrzeni publicznej czy nauczania zdalnego. Dzięki szerokiemu spektrum poruszonych zagadnień bardzo przydatna pozycja dla osób pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat dostępności w wielu, nie tylko stricte internetowych aspektach.

Publikacja "Informacja dla wszystkich".


Galeria zdjęć

Powiększ zdjęcie: Logo FDC