Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Konferencja Sektor 3.0 - Aktualności - Polska Akademia Dostępności

Wiedza Narzędzia Rozwiązania

Projekt realizowany
przez:

Fundacja Widzialni Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji
Piątek, 26 lutego 2021

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Zaloguj się aby pobierać wzorce www i wziąć udział w forum.

Dostosuj wygląd

Czcionka:

  • Domyślna wielkość czcionki
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast

Konferencja Sektor 3.0

17 maja 2015

W imieniu organizatorów Fundacja Widzialni zaprasza na konferencję Sektor 3.0, która odbędzie się w dniach 27 i 28 maja w  Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, organizowanej przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolność, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Sektor 3.0 to wydarzenie poświęcone wykorzystywaniu technologii w trzecim sektorze. Skierowane jest do przedstawicieli organizacji non-profit, biznesu, administracji, nauki oraz mediów. Hasłem przewodnim V edycji jest „More Digital”. Tegoroczna odsłona poświęcona zostanie technologii cyfrowej, towarzyszącej na co dzień w pracy, w domu, w komunikacji czy rozrywce.

Z uwagi na szeroki zakres tematów podczas tegorocznej odsłony Sektora 3.0 podzielona została ona na kilka części. Pierwszego dnia, w głównej, specjaliści z Polski oraz zagranicy, zaprezentują wykłady przedstawiające szerszą perspektywę możliwości stosowania nowych technologii w trzecim sektorze. W kolejnych, seminaryjnych, uczestnicy będą mogli wybrać z pośród trzech seminarium tematycznych, spośród 18 propozycji zgrupowanych w blokach SOCIAL, VIDEO, FUNDRAISING, HARDWARE oraz CLOUD.

Dnia drugiego, w ramach konferencji Sektor 3.0, odbywające się warsztaty na terenie Warszawy, przybliżą wszystkim uczestnikom tematykę technologii oraz metod jej wykorzystania w praktyce. Zapraszani goście opowiedzą o najlepszym pożytkowaniu wiedzy, oraz o przyszłości zastosowania technologii w społeczeństwie.

Konferencja sektor 3.0 MORE DIGITAL plakat reklamowy ze specjalistami prelekcji

Jako laureat nagrody specjalnej z 2012 roku za wieloletnie i skuteczne działania na rzecz likwidacji barier powodujących wykluczenie cyfrowe oraz za działania edukacyjne Fundacja Widzialni będzie obecna na konferencji.

Przedstawiciele Fundacji Widzialni, Monika Szczygielska oraz Sebastian Depta, zaprezentują w drugim dniu konferencji, temat Dostępność kontentu strony www.  Przedstawią skuteczne wykorzystanie narzędzi, technologii oraz gotowe rozwiązania pozwalające na likwidację barier cyfrowych dla osób o specjalnych potrzebach, na przykładzie Polskiej Akademii Dostępności.

Przydatne linki:

Sektor 3.0/www
Sektor 3.0/Facebook  
Sektor 3.0/Twitter
Agenda konferencji


Galeria zdjęć

Powiększ zdjęcie: Logo konferencji Sektor 3.0